Zgłoszenia do konkursu RegioStars 2014 tylko do 19 kwietnia

Jesteś przedstawicielem sektora MSP? Zrealizowałeś bądź realizujesz dzięki dofinansowaniu z Programu Innowacyjna Gospodarka projekt, który może poszczycić się wysokim poziomem innowacyjności i zasługuje na wyróżnienie w prestiżowym konkursie Komisji Europejskiej? Skorzystaj z szansy na wypromowanie swojego przedsięwzięcia i zgłoś aplikację do konkursu RegioStars 2014.

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w konkursie RegioStars 2014 w kategorii „Inteligentny wzrost: innowacje MSP”.

Celem konkursu RegioStars jest wyróżnienie dofinansowanych z Funduszy Europejskich projektów (zakończonych bądź zaawansowanych w realizacji), które wpisują się w założenia Strategii Europa 2020 i mogą stanowić wzór i inspirację dla rozwoju innych regionów.

Spośród nadesłanych zgłoszeń (termin nadsyłania aplikacji mija 19 kwietnia 2013 r.) zostaną wybrani finaliści, którzy będą walczyć o nagrody w pięciu kategoriach:

1. Inteligentny wzrost: innowacje MSP;
  2. Zrównoważony wzrost: zielony wzrost i miejsca pracy dzięki bio-gospodarce;
  3. Włączający wzrost: tworzenie miejsc pracy dla młodych pokoleń;
  4. Citystar: projekty inwestycyjne zrównoważonego transportu miejskiego;
  5. Projekty dużych inwestycji: efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna.

Wybrani finaliści będą mogli m.in. zaprezentować swoje projekty w trakcie Open Days 2013.

Ceremonia rozdania nagród odbędzie się w Brukseli na początku 2014 r.

Dodatkowe informacje (w tym aplikacje konkursowe) znajdują się na stronie konkursu Strona otwiera się w nowym oknie

Źródło: http://www.poig.gov.pl

Dodano: 26.02.2013r