Szkolenie w ramach dziedziny 3.2 PO WT RCz-RP

Regionalny Punkt Kontaktowy oraz Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Opolu zapraszają na szkolenie dla wnioskodawców z zakresu przygotowywania projektów z dziedziny wsparcia 3.2 „Wspieranie przedsięwzięć kulturalnych, rekreacyjno-edukacyjnych oraz inicjatyw społecznych” w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013. Na szkoleniu przedstawione zostaną także informacje na temat aktualnych możliwości wsparcia na przedsięwzięcia o charakterze kulturalnym.   Szkolenie odbędzie się 23 maja 2013 r. o godz. 10.00 w sali 7 Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego „Ostrówek” przy ul. Piastowskiej 14 w Opolu.

Celem szkolenia będzie przekazanie praktycznych wskazówek dot. prawidłowego przygotowania projektu oraz kwalifikowalności kosztów w ramach dziedziny wsparcia 3.2 „Wspieranie przedsięwzięć kulturalnych, rekreacyjno-edukacyjnych oraz inicjatyw społecznych”.

Szkolnie skierowane jest do instytucji publicznych oraz organizacji pozarządowych z terenu województwa opolskiego. Zapraszamy zwłaszcza podmioty, które planują aplikować w aktualnym naborze wniosków i są na etapie przygotowywania wniosku projektowego.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 17 maja 2013 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Justyną Wójcik, pracownikiem Regionalnego Punktu Kontaktowego w Urzędzie Marszałkowskiego Województwa Opolskiego , tel. 77 44-04-044 wew. 109.     Pliki do pobrania:

Program szkolenia (PDF, 98.71 kB)

Źródło: www.opolskie.pl

Dodano: 15.05.2013r