W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

EUROLIDER - oddaj głos na swojego faworyta!

zestaw logotypów.jpeg

Zapraszamy do głosowania internetowego w ramach V edycji konkursu EUROLIDER, organizowanego z myślą o wyróżnieniu osób, które wykorzystując Fundusze Europejskie działają na rzecz lokalnego i regionalnego rozwoju oraz lokalnych społeczności.

Już od 22 listopada za pośrednictwem strony internetowej www.eurolider.gov.pl można oddać głos na swojego faworyta, sąsiada czy znajomego. Głosowanie potrwa do 5 grudnia br.

Kapituła Konkursu nominowała do nagrody następujące osoby:

1. Pan Ryszard Girczyc, Dyrektor Centrum Edukacji i Kultury „Zenit” – Ryszard Girczyc, Włocławek, Województwo Kujawsko-Pomorskie,
  2. Pan Piotr Masłowski, Prezes Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, Rybnik, Województwo Śląskie,
  3. Pani Katarzyna Rostek, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Tłuszczu, Województwo Mazowieckie,
  4. Pani Elżbieta Skoczylas, Prezes Fundacji Pomocy Szkole im. E. Machniewicza, Góra, Województwo Dolnośląskie,
  5.  Pani Urszula Stochel – Matuszak, Nauczyciel Zespołu Szkół w Szprotawie, Województwo Lubuskie.

Kandydat, który uzyska największą liczbę głosów zostanie Euroliderem Internautów oraz otrzyma nagrodę w wysokości 8 000 złotych.

Swoich laureatów wybiorą także Euroliderzy poprzednich edycji oraz Kapituła Konkursu. Zwycięzców konkursu poznamy w grudniu br.

Zapraszamy do głosowania!!!

Dodano: 29.11.2013r.