III nabór do Projektu PO KLucz do biznesu 2!

zestaw logotypów.jpeg

Wojewódzki Urząd Pracy (Lider Projektu) oraz Powiatowe Urzędy Pracy województwa opolskiego (Partnerzy Projektu) informują, że rozpoczęły rekrutację do projektu PO KLucz do biznesu 2! - NABÓR NR III w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia, Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Termin naboru: 4.12.2013r. - 13.12.2013r.

Osoby zaineresowane uczestnictwem w Projekcie składają dokumenty w Biurze Partnera Projektu, w którym Kandydat jest zarejestrowany jako osoba bezrobotna, w godz. 10:00 - 14:00.

Informujemy, że Powiatowy Urząd Pracy w Opolu nie bierze udziału w III naborze!

Zaktualizowany Regulamin rekrutacji oraz Regulamin przyznawania środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości dostępne są na stronie: www.poklucz.wup.opole.pl w zakładce "Dokumenty do pobrania"

Poklucz_3.jpeg

Dodano: 04.12.2013r.