Konkurs MOJA PRZYSZŁOŚĆ W OPOLSKIEM przedłużony!!!

zestaw logotypów.jpeg

Uprzejmie informujemy, iż Regionalny Ośrodek EFS w Opolu działający przy Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego przedłużają termin przyjmowania prac literackich i filmowych na konkurs „Moja przyszłość w Opolskiem” do 29 listopada 2013 r. dla szkół gimnazjalnych województwa opolskiego.

Zdając sobie sprawę, iż młodzi ludzie w różny sposób wyrażają swoje emocje, uczucia i spostrzeżenia wychodzimy naprzeciw tej różnorodności i proponujemy do wyboru trzy formy ekspresji:

- Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych – nabór prac zakończony z dniem 15 listopada 2013 r.,

- Konkurs literacki dla uczniów szkól gimnazjalnych (prace literackie należy dostarczyć tylko i wyłącznie poprzez pocztę elektroniczną w pliku formatu Word, na adres kalina.polok@haus.pl – nabór prac przedłużony do dnia 29 listopada 2013 r.,

- Konkurs filmowy dla uczniów szkól gimnazjalnych – nabór prac przedłużony do dnia 29 listopada 2013 r.

Kontakt: Regionalny Ośrodek EFS w Opolu,
Kalina Polok:

Tomasz Kosowski:
.
tel. 77 402 51 06

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych konkursów znajdują się w Regulaminach dostępnych na stronach internetowych www.haus.pl, www.opole.roEFS.pl.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody !

Konkurs jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodano: 18.11.2013
Przez: Joanna Grabuńczyk