Cykl spotkań dotyczących Funduszy Europejskich dla osób bezrobotnych z powiatu głubczyckiego - grudzień 2013r

zestaw logotypów.jpeg

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Głubczycach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach zapraszają osoby bezrobotne z powiatu głubczyckiego na spotkania informacyjne w dniach: 4, 11, 16 grudnia 2013r. Spotkania odbędą się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Głubczycach, przy ul. Pocztowej 6, godz. 9.00.

Na przedmiotowych spotkaniach konsultantka Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Głubczycach przekaże uczestnikom między innymi informacje dotyczące form wsparcia z Funduszy Europejskich dostępnych dla osób bezrobotnych oraz informacje o usługach świadczonych przez LPI w Głubczycach w ramach sieci PIFE województwa opolskiego.

Programy spotkań:

DOCProgram spotkania 04.12.2013r.doc