W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Informacje o Funduszach Europejskich są BEZPŁATNE!!!

zestaw logotypów.jpeg

W związku z powtarzającymi się sygnałami o stosowaniu przez niektóre firmy nieuczciwych praktyk, polegających na sprzedaży dostępnych bezpłatnie informacji i publikacji na temat funduszy europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego informuje i przypomina, że wszelkie materiały informacyjne, w tym poradniki, informatory, broszury, podręczniki dla beneficjentów, itp. wydawane przez instytucje publiczne odpowiedzialne za wdrażanie funduszy europejskich są bezpłatne.

Jednocześnie informujemy, iż bezpłatną informację o funduszach europejskich można uzyskać w Punktach Informacyjnych działających w ramach Sieci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich w województwie opolskim.

Źródło: www.opolskie.pl

Dodano: 20.11.2013r.