Ostrzeżenie meteorologiczne: Nadal przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h, lokalnie do 90 km/h, z kierunków zachodnich. Ważność:od godz. 09:10 dnia 10.02.2020 do godz. 20:00 dnia 10.02.2020 Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) - 90

Informacje o Funduszach Europejskich są BEZPŁATNE!!!

zestaw logotypów.jpeg

W związku z powtarzającymi się sygnałami o stosowaniu przez niektóre firmy nieuczciwych praktyk, polegających na sprzedaży dostępnych bezpłatnie informacji i publikacji na temat funduszy europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego informuje i przypomina, że wszelkie materiały informacyjne, w tym poradniki, informatory, broszury, podręczniki dla beneficjentów, itp. wydawane przez instytucje publiczne odpowiedzialne za wdrażanie funduszy europejskich są bezpłatne.

Jednocześnie informujemy, iż bezpłatną informację o funduszach europejskich można uzyskać w Punktach Informacyjnych działających w ramach Sieci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich w województwie opolskim.

Źródło: www.opolskie.pl

Dodano: 20.11.2013r.