Ostrzeżenie meteorologiczne: Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 34°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C. Ważność:od godz. 13:00 dnia 25.06.2019 do godz. 18:00 dnia 26.06.2019 Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) - 90%

Informacje o Funduszach Europejskich są BEZPŁATNE!!!

zestaw logotypów.jpeg

W związku z powtarzającymi się sygnałami o stosowaniu przez niektóre firmy nieuczciwych praktyk, polegających na sprzedaży dostępnych bezpłatnie informacji i publikacji na temat funduszy europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego informuje i przypomina, że wszelkie materiały informacyjne, w tym poradniki, informatory, broszury, podręczniki dla beneficjentów, itp. wydawane przez instytucje publiczne odpowiedzialne za wdrażanie funduszy europejskich są bezpłatne.

Jednocześnie informujemy, iż bezpłatną informację o funduszach europejskich można uzyskać w Punktach Informacyjnych działających w ramach Sieci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich w województwie opolskim.

Źródło: www.opolskie.pl

Dodano: 20.11.2013r.