Ostrzeżenie meteorologiczne: Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 34°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C. Ważność:od godz. 13:00 dnia 25.06.2019 do godz. 18:00 dnia 26.06.2019 Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) - 90%

Zakończenie realizacji usług doradczych przez Punkty Konsultacyjne KSU

zestaw logotypów.jpeg

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że z dniem 31 grudnia 2013 r., Punkty Konsutacyjne KSU zakończyły świadczenie usług informacyjnych oraz doradczych na rzecz przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą dofinansowanych w ramach projektu „Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops” realizowanego w ramach poddziałania 2.2.1 POKL, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Źródło: www.ksu.parp.gov.pl

Dodano: 13.01.2014r.