W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Konsultacje projektu Umowy Partnerstwa w Opolu

zestaw nowy dobry.jpeg
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu zaprasza wszystkich zainteresowanych na  konsultacje projektu Umowy Partnerstwa.

Konsultacje będą prowadzone przez konsultantów Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Opolu oraz pracowników Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

Wszelkie uwagi i propozycje do zapisów projektu Umowy Partnerstwa można zgłaszać do 30 sierpnia 2013 r. poprzez formularz on-line oraz za pośrednictwem Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim (dane kontaktowe punktów dostępne są na stronie rpo.opolskie.pl Link prowadzi do serwisu zewnętrznego).

Celem konsultacji jest zebranie opinii i uwag na temat kierunków interwencji Funduszy Europejskich w latach 2014-2020. Do udziału w konsultacjach zachęcamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności przedstawicieli samorządów terytorialnych, partnerów społeczno-gospodarczych, administracji rządowej, organizacji pozarządowych i środowisk akademickich.

Opole, Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne "Ostrówek", ul. Piastowska 14 w Opolu (sala nr 6), 28 sierpnia 2013 r., godz. 14.00

Źródło: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Dodano: 20.08.2013r