Głubczycki Lew powędrował do najlepszych!

Dwie z trzech przyznanych statuetek Głubczyckiego Lwa znajdują się już u swoich właścicieli. To zaszczytne wyróżnienie nadawane jest corocznie przez Radę Powiatu w Głubczycach za szczególne osiągnięcia mające istotne znaczenie dla rozwoju i promocji powiatu głubczyckiego, a także za aktywność społeczną i zawodową. Laureatami statuetki zostali:

Pan Tomasz Szypuła - w kategorii PROMOCJA POWIATU

Pan Ireneusz Pochwała - w kategorii PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ.

25 lutego br. Przewodniczącym Rady Powiatu w Głubczycach Radosław Gorzko, Starosta Głubczycki Piotr Soczyński, Wicestarosta Anita Juchno, Członek Zarządu Irena Sapa uroczyście wręczyli Statuetki Głubczyckiego Lwa podkreślając duże zaangażowanie uhonorowanych laureatów w promocję powiatu.

Jesteśmy dumni, że na terenie naszego powiatu mamy tyle wspaniałych osobistości. Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.