W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Aktualizacja harmonogramu naborów wniosków w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko - stan na 14 sierpnia 2013 r.

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, na podstawie analizy stanu przygotowań w poszczególnych instytucjach, zaktualizowało orientacyjny harmonogram naborów wniosków w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Podane terminy odnoszą się do Priorytetów i Działań, w ramach których przewidziany został tryb konkursowy. Natomiast w przypadku działań, dla których przewidziano wyłącznie tryb indywidualny, zamieszczona została odpowiednia adnotacja. Terminy rozpoczęcia przyszłych naborów wskazane w harmonogramie mają charakter orientacyjny. Z uwagi na szereg czynników warunkujących uruchomienie naborów, podane daty mogą ulec modyfikacjom.

Harmonogramy naborów wniosków w ramach pozostałych programów na lata 2007-2013 nie uległy zmianom.

Zachęcamy do systematycznego przeglądania stron internetowych Ministerstwa Rozwoju Regionalnego poświęconych poszczególnym programom w celu zapoznania się z aktualnymi informacjami o kolejnych naborach wniosków.

Pobierz plik:
Harmonogram naborów wniosków w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 (stan 14 sierpnia 2013 r.) Plik w formacie PDF otwiera się w nowym oknie (596 KB)

Zobacz także informacje w zakładce Harmonogramy naborów wniosków w ramach programów na lata 2007-2013.

Źródło: www.pois.gov.pl

Dodano: 16.08.2013r