W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Nabór zgłoszeń do konkursu pn.Siła promocji-siła projektu- zakończony

W odpowiedzi na ogłoszony pod koniec sierpnia konkurs „Siła promocji – siła projektu” napłynęło blisko 60 zgłoszeń z całej Polski. Obecnie pracownicy Biura Konkursu badają zgłoszenia pod kątem formalnym. Zwycięzców poznamy 6 grudnia 2012 r. podczas uroczystej gali w Warszawie.

Konkurs nie jest łatwy, bo nie chodzi o opisanie projektów, lecz o przedstawienie działań promocyjnych dotyczących przedsięwzięć współfinansowanych z Programu Innowacyjna Gospodarka (PO IG). Beneficjenci musieli wykazać się m.in. pomysłowością, jak atrakcyjnie informować o efektach projektów.

Obecnie pracownicy Biura Konkursu badają formalną poprawność zgłoszeń. Następnie prześlą odpowiednio przygotowane materiały do wszystkich członków Kapituły, w której zasiadają eksperci z Instytucji Wdrażających PO IG, a także niezależni eksperci od promocji i marketingu. Na podstawie ich oceny powstanie lista rankingowa, która 18 października 2012 r. trafi pod obrady Kapituły Konkursu.

Oceniane będą: skuteczność i trwałość działań informacyjno-promocyjnych, poprawność merytoryczna i język komunikatów, pomysłowość zastosowanych form promocji, kreacja, sposób wyeksponowania znaku PO IG oraz zasięg i efektywność dotarcia. Sądząc po jakości zgłoszeń, konkurencja będzie duża. Najciekawsze metody promocji zostaną opisane w publikacji, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Laureatów poznamy 6 grudnia 2012 r. podczas uroczystej gali w Warszawie.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Źródło: http://www.poig.gov.pl

Dodano: 04.10.2012r