W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Wyszukiwarka projektów Programu Innowacyjna Gospodarka już dostępna!

Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki projektów Programu Innowacyjna Gospodarka . Prezentowane narzędzie będzie pomocne w poszukiwaniu informacji na temat projektów realizowanych w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka, w szczególności mapa zawiera kluczowe informacje na temat przestrzennego rozkładu projektów realizowanych w poszczególnych gałęziach polskiej gospodarki i dziedzinach nauki.

Serwis przedstawia dodatkowe dane, będące uzupełniniem Mapy dotacj UE o:

• informacje o branży, jakiej dotyczy projekt (PKD projektu),
  • informacje o branży podstawowej działalności beneficjenta (PKD beneficjenta),
  • w przypadku projektów realizowanych przez jednostki naukowe, również informacje o rodzaju działalności badawczej, której dotyczy projekt.

Powyższe narzędzie zostało wykonane w ramach badania ewaluacyjnego "Ocena zróżnicowania branżowego beneficjentów PO IG wraz z wykonaniem interaktywnej mapy beneficjentów".

Dane zawarte na mapie projektów będą cyklicznie aktualizowane.

Źródło: http://www.poig.gov.pl

Dodano: 26.02.2013r