VII edycja konkursu "Bezpieczny Przedszkolak"

Zwycięska praca znalazła się na okładce książeczki „Bezpieczny Przedszkolak”. Książeczka ta pomoże wszystkim przedszkolakom opanować zasady bezpieczeństwa, nauczy znaków drogowych, a także pomoże w zapamiętaniu numerów alarmowych. 10.000 tys. egzemplarzy publikacji trafi do przedszkoli na terenie województwa opolskiego.

W tym roku w konkursie zgłoszonych zostało 184 prac! Po raz drugi już z rzędu zwycięska praca została wykonana przez najmłodszych z powiatu głubczyckiego.

Wyróżnieni w konkursie:

1. Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Głubczycach

2. Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku

3. Przedszkole Publiczne w Zimnicach Wielkich

4. Przedszkole Publiczne nr 2 w Brzegu

5. Odział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Tułowicach

6. Przedszkole Publiczne nr 3 w Gogolinie

7. Publiczne Przedszkole w Branicach z oddziałem zamiejscowym w Bliszczycach i Wysokiej

8. Przedszkole Publiczne nr 4 w Oleśnie

9. Przedszkole Publiczne w Krzyżowicach

10. Przedszkole nr 3 w Namysłowie

27 września br. w Publicznym Przedszkolu we Włodzieninie odbyła się uroczysta inauguracja książeczki „Bezpieczny Przedszkolak”. Przedszkolaki zaprezentowały zgromadzonym gościom wspaniałe pouczające występy artystyczne. Śpiewały piosenki i recytowały wierszyki poświęcone bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

W imieniu Zarządu Powiatu Głubczyckiego Pani Wioletta Makselan – Sekretarz Powiatu wręczyła upominki zwycięzcom. Serdecznie gratulujemy!