Bezpłatne szkolenia dla MMŚP dotyczące prowadzenia działaności eksportowej!

zestaw nowy dobry.jpeg

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Głubczycach informuje, ze  PM Doradztwo Gospodarcze rozpoczęło realizację projektu „MŚP Z województwa opolskiego liderami eksportu”. Projekt potrwa do 31.08.2014 roku.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 8.1.1. „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i wsparcie dla przed­siębiorstw”.

Celem projektu jest zdobycie przez pracowników opolskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw wiedzy i umiejętności w zakresie prowadzenia działalności eksportowej do Niemiec.

Więcej informacji o Projekcie znajdziecie Państwo na stronie  www.lidereksportu.pl

PDFlider_eksportu.pdf

Dodano: 16.05.2013r