Konkurs plastyczny nt. JAK FUNDUSZE EUROPEJSKIE ZMIENIAJĄ POWIAT GŁUBCZYCKI

zestaw nowy dobry.jpeg

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Głubczycach serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych ( klasy IV-VI) z terenu powiatu głubczyckiego do udziału w konkursie plastycznym na temat " JAK FUNDUSZE EUROPEJSKIE ZMIENIAJĄ POWIAT GŁUBCZYCKI ".

Zachęcamy do odkrywania na terenie powiatu głubczyckiego inwestycji i przedsięwzięć zrealizowanych dzięki wsparciu Funduszy Europejskich i zaprezentowania swoich zdolności plastycznych.

PNGkonkurs plastyczny LPI.png

Prace plastyczne własnoręcznie wykonane można składać do dnia 31 października 2013r do godziny 15.00 w Lokalnym Punkcie Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Starostwie Powiatowym w Głubczycach , ul. Kochanowskiego 15.

Praca plastyczna powinna być wykonana w formacie A 4 , dowolną techniką (ołówek, kredka, farby, pastele itp.)

Szczegóły Konkursu w Regulaminie:

PDFRegulamin konkursu pt. Jak Fundusze Europejskie zmieniają powiat głubczycki.pdf

Laureaci konkursu dostaną Przewodnik turystyczny "Śladem Funduszy Europejskich " oraz dodatkowo za zajęcie:

I miejsca - polar

II miejsca - bluzę dresową

III miejsca - koszulkę polo

Serdecznie zapraszamy uczniów z klas IV-VI  wszystkich szkół podstawowych z powiatu głubczyckiego do udziału w konkursie!!!

Dodano: 27.09.2013r