W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Aktywni, Kompetentni, Twórczy = AKTywni 50+. Weź udział w konkursie!

Konkurs Aktywni 50+ to element programu emitowanego na antenie 16 ośrodków regionalnych TVP. Bohaterami kolejnych odcinków są aktywni, kompetentni i twórczy Polacy powyżej 50 roku życia, którzy nie boją się realizować swoich marzeń i pasji. Pomagają im w tym fundusze europejskie. Konkurs organizowany jest właśnie dla takich osób. Wystarczy tylko nadesłać swoją relację z udziału w projekcie współfinansowanym ze środków unijnych, skierowanym do osób w wieku 50+ lub dotyczącą korzystania z obiektów powstałych z myślą o tej grupie wiekowej.

Źródło: www.pokl.opole.pl
Dodano: 14.08.2013r