Ostrzeżenie meteorologiczne: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, oraz
porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.. Ważność:od godz. 15:00 dnia 10.07.2020 do godz. 01:00 dnia 11.07.2020 Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) - 80

Aktywni, Kompetentni, Twórczy = AKTywni 50+. Weź udział w konkursie!

Konkurs Aktywni 50+ to element programu emitowanego na antenie 16 ośrodków regionalnych TVP. Bohaterami kolejnych odcinków są aktywni, kompetentni i twórczy Polacy powyżej 50 roku życia, którzy nie boją się realizować swoich marzeń i pasji. Pomagają im w tym fundusze europejskie. Konkurs organizowany jest właśnie dla takich osób. Wystarczy tylko nadesłać swoją relację z udziału w projekcie współfinansowanym ze środków unijnych, skierowanym do osób w wieku 50+ lub dotyczącą korzystania z obiektów powstałych z myślą o tej grupie wiekowej.

Źródło: www.pokl.opole.pl
Dodano: 14.08.2013r