W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Nieuczciwe praktyki w zakresie informacji o Funduszach Europejskich

W związku z powtarzającymi się sygnałami o stosowaniu przez niektóre firmy nieuczciwych praktyk, polegających na sprzedaży dostępnych bezpłatnie informacji i publikacji na temat Funduszy Europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego informuje i przypomina, że wszelkie materiały informacyjne, w tym poradniki, informatory, broszury, podręczniki dla beneficjentów, itp. wydawane przez instytucje publiczne odpowiedzialne za wdrażanie Funduszy Europejskich są bezpłatne.

Ponadto informujemy, iż w związku ze skierowaniem w sprawie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście, wszyscy poszkodowani oraz wszystkie osoby, które zetknęły się z ww. procederem mogą zgłosić zaistniałą sytuację w najbliższej komendzie policji lub prokuraturze podając następujące sygnatury prowadzonego dochodzenia:

KRP’PG-I-3414/12 oraz 3 Ds.543/12/AH

Jednocześnie informujemy, iż bezpłatną informację o Funduszach Europejskich można uzyskać w Punktach Informacyjnych działających w ramach Sieci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich w województwie opolskim.
Dane adresowe punktów można odnaleźć [TUTAJ]

Źródło: http://opolskie.pl/serwis/index.php?id=467&idd=6253

Dodano:13.08.2013r