Przedłużono termin składania prac w konkursie pn.Zrób REConesans – nagrywaj i wygrywaj!

Jeszcze tylko w tym tygodniu można zgłosić swój udział  w konkursie internetowym „Zrób REConesans”. Konkurs skierowany jest do osób w wieku 18-29 lat, które mają zmysł reżyserski i chciałyby pochwalić się projektem zrealizowanym w swojej okolicy przy wsparciu unijnym z Programu Infrastruktura i Środowisko.

Krótki film należy nagrać telefonem komórkowym, kamerą lub aparatem fotograficznym, a następnie zamieścić na konkursowej stronie internetowej do 16 sierpnia 2013 roku. Filmy można zgłaszać w dwóch kategoriach konkursowych:

• film nakręcony telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym (z montażem),
  • film nakręcony kamerą przenośną typu handy-cam (z montażem).

Trwa konkurs "Zrób REConesans" – Nagrywaj i Wygrywaj!

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wśród nich: kamery HD, tablety oraz specjalistyczny sprzęt fotograficzny.

Więcej informacji o warunkach uczestnictwa w konkursie znajduje się na stronie internetowej „Zrób REConesans” Link prowadzi do serwisu zewnętrznego

Więcej wiadomości o konkursie można również znaleźć w serwisach społecznościowych:

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Źródło: www.pois.gov.pl

Dodano: 13.08.2013r

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2008 © Ministerstwo Rozwoju Regionalnego