Bezpłatne szkolenia e-learningowe w zakresie oceny oddziaływania na środowisko

zestaw logotypów.jpeg

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach e-learningowych dostępnych na platformie „e-natura2000”.

Obecnie można wziąć udział m.in. w szkoleniu „Oceny oddziaływania na środowisko”. W programie szkolenia zawarto informacje m.in. dotyczące procedury ocen oddziaływania na środowisko i oceny oddziaływania na obszar Natura 2000.

Szkolenia dostępne są po założeniu bezpłatnego konta na stronie: http://e-natura2000.pl. Aby uzyskać dostęp do Portalu wymagana jest rejestracja, która obejmuje podanie używanego adresu email oraz wszelkich danych wymaganych w formularzu w celu identyfikacji grupy docelowej szkolenia.

Każde szkolenie kończy się testem wiedzy, którego pozytywne zakończenie pozwala szkolącemu na uzyskanie imiennego certyfikatu. Udział w szkoleniu jest bezpłatny oraz dostępny dla:

• przedstawicieli samorządu terytorialnego,
  • studentów,
  • przedsiębiorców,
  • pracowników GDOŚ,
  • pracowników RDOŚ,
  • przedstawicieli NGO’s,
  • przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu,
  • pozostałych podmiotów.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Dodano: 08.11.2013
Przez: J. Grabuńczyk