Ostrzeżenie meteorologiczne: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad. Ważność:od godz. od godz. 14:00 dnia 10.08.2020 do godz. 22:00 dnia 10.08.2020. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) - 70

Facebook
Starostwo Powiatowe w Głubczycach Fanpage
Wersja dla słabowidzących
Wybierz język:

Konkurs na film wirusowy promujący Fundusze Europejskie

Film wirusowy


Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na film wirusowy promujący Fundusze Europejskie. Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów wyższych szkół artystycznych, którzy w kreatywny sposób potrafią pokazać, jak zmienia się nasze otoczenie dzięki unijnym dotacjom. Na zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda.


 

Plakat informujący o konkursie na film wirusowy


Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy o korzyściach, jakie Fundusze Europejskie dają statystycznemu Polakowi oraz promocja projektów realizowanych przy wsparciu środków unijnych. Ponadto dzięki nowoczesnej formie przekazu nagrodzony film ma zainteresować młodych ludzi tematyką Funduszy Europejskich.

Warunki udziału

Zgłoszenia do konkursu mogą przesyłać studenci i absolwenci wyższych szkół artystycznych do 28. roku życia (formularz zgłoszeniowy do pobrania w załączniku).

Aby wziąć udział w konkursie, należy nagrać krótki film (trwający maksymalnie 90 sekund) pokazujący możliwości i efekty, jakie dają Fundusze Europejskie. Film może zostać wykonany w dowolnej technice, jednak musi mieć formę pliku cyfrowego w formacie avi, mov lub mp4, w jakości co najmniej 720 p. Filmy mogą być zgłaszane indywidualnie lub grupowo (zespół nie może być większy niż 5 osób).

Termin nadsyłania prac upływa 8 kwietnia 2013 roku.

Zgłoszenia należy dostarczyć w kopertach z dopiskiem "Konkurs na viral" na adres:
Departament Informacji, Promocji i Szkoleń
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
ul. Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa


Nagroda

Nagrodą dla Laureata będzie nagroda pieniężna o wartości 10 000 zł. Film będzie wyświetlany w ramach ogólnopolskiej kampanii internetowej.

Dodatkowe informacje

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu. Dodatkowe pytania można zgłaszać pocztą elektroniczną na adres: (odpowiedzi na pytania mailowe będą publikowane na niniejszej stronie).

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!
 

Pobierz pliki:

 

Źródło: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Dodano: 19.03.2013r

Przez: Barbara Ratuś