W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Zagłosuj na projekt z powiatu głubczyckiego! Razem możemy więcej!

Logo-MBO.jpeg

Drodzy Mieszkańcy, los projektów dla powiatu głubczyckiego w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego jest teraz w waszych rękach! Początek głosowania już 24 kwietnia.

Głosować może każdy mieszkaniec powiatu głubczyckiego który ukończył 16 lat.

Głosujemy tylko jeden raz, oddając maksymalnie dwa głosy – jeden na zdanie powiatowe i jeden na zadanie subregionalne.

Formy głosowania:

• wrzucenie karty do urny w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego lub w punkcie informacyjnym w Urzędzie Miejskim w Głubczycach, ul. Niepodległości 14

• elektronicznie na stronie internetowej www.budzet.opolskie.pl

• korespondencyjnie na adres UMWO:

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
    ul. Piastowska 14
    45- 082 Opole

Poniżej znajduje się karta do głosowania dla mieszkańców powiatu głubczyckiego:

UWAGA – w głosowaniu będą honorowane wyłącznie karty formatu A4 wydrukowane dwustronnie!!!

PDFKarta do głosowania - Powiat Głubczycki.pdf

Zadania subregionalne i powiatowe.png