Ogólnopolski sukces mieszkanki powiatu głubczyckiego

Podczas XXXI Sesji Rady Powiatu, która odbyła się 6 kwietnia br. Starosta Głubczycki Józef Kozina i Przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Krzaczkowski przekazali na ręce Pani Ludmiły Buczek Pielęgniarki Koordynującej w głubczyckim szpitalu, list gratulacyjny oraz upominek dla Pani Katarzyny Bryły-Warzechy za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie „Wzorowo leczona rana”. Sukces jest ogromy z uwagi na fakt, iż w konkursie wzięli udział przedstawiciele środowiska medycznego z całej Polski, w tym m.in. ze szpitali klinicznych. Praca laureatki opublikowana zostanie w czasopismach medycznych, jako wzór kompleksowej opieki nad pacjentem.

Warto wspomnieć, iż Pani Katarzyna Bryła-Warzecha dokłada wszelkich starań, aby efekty jej pracy były jak najlepsze. Niesie bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi, jednocześnie wdrażając do swojej pracy innowacyjne rozwiązania w leczeniu ran ostrych i przewlekłych, aby pomóc choremu i jego najbliższym.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwoju zawodowego!

DSC_0835.jpeg