W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Konkurs „Europa to MY” – wygraj podróż marzeń i wielki koncert muzyczny w swojej miejscowości

Jeszcze do 12 czerwca 2013 r. można wziąć udział w konkursie „Europa to MY”. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci bonu na podróż marzeń o wartości 20 000 zł oraz koncertu z udziałem polskich gwiazd w swojej miejscowości. Wystarczy wziąć aparat, zrobić kilka zdjęć miejsca, które zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim oraz dodać krótki opis tego miejsca.

Źródło: www.poig.gov.pl

Dodano:10.06.2013r