W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Postaw na pracę! - projekt aktywizacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych

zestaw logotypów.jpeg

Fundacja Aktywizacja w partnerstwie z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza organizacje pozarządowe i lokalne grupy działania do współpracy w ramach ogólnopolskiego projektu "Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych".

Osoby niepełnosprawne z małych miast i terenów wiejskich mogą pracować! Umożliwią im to kompleksowe i dopasowane usługi rynku pracy.

Więcej informacji:  PDFPostaw na prace.pdf

Dodano: 08.11.2013