Wyjątkowe jasełka w SOSW w Głubczycach

Święta Bożego narodzenia to czas szczególny. W tych dniach łączymy się wszyscy w śpiewie pięknych polskich kolęd oraz składamy sobie życzenia. Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Głubczycach tradycyjnie już jak co roku w dniach poprzedzających Narodzenie Pańskie przedstawiają jasełka. Tak było i w tym roku! Przepięknie przygotowane przedstawienie wprowadziło widzów w świąteczny nastrój Bożonarodzeniowy. Uczniowie włożyli ogromny nakład pracy w przygotowania, a przede wszystkim dużo serca w to co zaprezentowali. Montaż słowno-muzyczny został nagrodzony gromkimi brawami. Po występach artystycznych Dyrektor Tomasz Kiszczyk oraz Wicestarosta Anita Juchno złożyli wszystkim przybyłym świąteczne życzenia, aby nadchodzące dni byłby pełne miłości, spokoju i radości.

Jasełka SOSW.jpeg

Jasełka SOSW (3).jpeg