Ostrzeżenie meteorologiczne: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, oraz
porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.. Ważność:od godz. 15:00 dnia 10.07.2020 do godz. 01:00 dnia 11.07.2020 Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) - 80

„Partnerstwo strategiczne – niemiecko-polskie szkółki piłki nożnej”

Niemieckie Towarzystwo Oświatowe w Opolu rozpoczyna rekrutację chętnych nauczycieli oraz dzieci w wieku 6 – 10 lat, zainteresowanych nauką języka niemieckiego poprzez sport.

Projekt pn. „Partnerstwo strategiczne – niemiecko-polskie szkółki piłki nożnej” finansowany jest w ramach programu Erasmus+, jego partnerem jest Samorząd Województwa Opolskiego. Projekt powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie nauczycieli języka niemieckiego, poszukujących pomysłów, które pozwoliłyby wprowadzić do dydaktyki nową jakość poprzez wykorzystanie popularności piłki nożnej w edukacji. Rezultatem projektu będą materiały dydaktyczne dla nauczycieli germanistów i trenerów, którzy zechcą zorganizować w swoim środowisku treningi językowo-piłkarskie.

W imieniu Samorządu Województwa Opolskiego zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do udziału w projekcie.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 1 września 2016 r.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z Departamentem Edukacji i Rynku Pracy UMWO pod numerem telefonu 77 54 16 500, 519 lub 536.

PDFogłoszenie wraz z kartą zgłoszenia.pdf