W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie

W dniach 13-15.06.2016 r. w Białymstoku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie. Zawodnicy z klubu LKS Technik Głubczyce spisali się bardzo dobrze zdobywając cztery medale. Złoty medal zdobyły w grze podwójnej kobiet siostry Agnieszka i Aneta Wojtkowskie oraz w grze podwójnej mężczyzn Przemysław Wacha grając w parze z Adamem Cwaliną z klubu Liptol-Malow Suwałki. Tym samym nasi zawodnicy obronili tytuł Mistrzów Polski z ubiegłego roku. Dodatkowo Agnieszka Wojtkowska do swojej kolekcji dołożyła jeszcze srebrny medal w grze mieszanej grając w parze z Miłoszem Bochatem zawodnikiem  klubu z Solca Kujawskiego, a brązowy medal dołożyła również do kolekcji Aneta Wojtkowska także w grze mieszanej grając w parze z Pawłem Pietryją z klubu Plesbad Pszczyna.
Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom.

DSC04014.jpeg
DSC04008.jpeg