Facebook
Starostwo Powiatowe w Głubczycach Fanpage
Wersja dla słabowidzących
Wybierz język:

Bioróżnorodne Opolskie

Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił konkurs „Bioróżnorodne Opolskie”, które zostanie rozegrany w dwóch kategoriach - „Piękna Wieś Opolska 2016” oraz „Opolskie kwitnące” na bioróżnorodne, kwietne zagospodarowanie województwa opolskiego.
 

Pierwsza kategoria związana jest z działaniami związanymi z bioróżnorodnością realizowaną przez samorządy gminne, stowarzyszenia odnowy wsi i organizacje działające na obszarach wiejskich, zwłaszcza przez uczestników Programu Odnowy Wsi. Kategoria druga dotyczy wszystkich mieszkańców Opolszczyzny, dążących do dbałości o swoje środowisko poprzez ukwiecenie i ukazanie bogactwa zasobów bioróżnorodności na terenie Opolszczyzny.
W kategorii „Piękna Wieś Opolska 2016” na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca 2016 r. Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy w kategorii „Piękna Wieś Opolska 2016” znajdują się na stronie
 www.odnowawsi.eu w zakładce Konkurs „Piękna Wieś Opolska”. 

W kategorii „Opolskie kwitnące” na bioróżnorodne, kwietne zagospodarowanie województwa opolskiego zgłaszać się można do 30 czerwca 2016 r. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy w kategorii „Opolskie kwitnące” na bioróżnorodne, kwietne zagospodarowanie województwa opolskiego znajdują się na stronie: http://opolskie.pl/serwis/index.php?id=16148 .

bioroznorodne opolskie.jpeg

Źródło: www.opolskie.pl