W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Grand Prix Wielkopolski Karate WKF

28 maja 2016 r. w Pleszewie odbyło się Grand Prix  Wielkopolski  Karate WKF /Światowej Federacji Karate/ Central Poland Open. W zawodach starowało 345 zawodników z 41 klubów z Polski Czech, Litwy i Ukrainy.

Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce reprezentowali:

- Szymon Cieślik (złoty medal w kata 14-15 lat oraz złoty medal w kata 16-17 lat),

- Maciej Kowalczyk (srebrny medal w kata 14-15 lat),

- Jakub Patryjach (srebrny medal w kata 12-13 lat oraz 5 miejsce w kata 14-15 lat),

- Klaudia Bociek (brązowy medal w kata 16-17 lat),

- Julia Hac (brązowy medal w kata 10-11 lat),

- Oliwia Rojek (5 miejsce w kata 9 lat),

- Michalina Jung,

- Klaudiusz Leliński,

- Mateusz Stankiewicz,

- Aleksander Rojek.

W ogólnej klasyfikacji Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce zajął 9 miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Karate Do (1).jpeg