Ostrzeżenie meteorologiczne: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad. Ważność:od godz. od godz. 11:00 dnia 02.07.2020 do godz. 23:00 dnia 02.07.2020 Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) - 85

Beneficjencie skorzystaj z bezpłatnych konsultacji

Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu (LPI) informuje, iż w siedzibie Punktu (ul. Damrota 30, Kędzierzyn-Koźle) można skorzystać z usługi specjalistycznej – konsultacji na etapie przygotowania i/lub realizacji projektu współfinansowanego ze środków europejskich.

W przypadku chęci skorzystania z ww. usługi należy wypełnić zamieszczoną w załączeniu kartę diagnozy i przesłać na adres mailowy LPI () w celu umówienia się na wizytę.

Informacje również na: http://rpo.opolskie.pl/?cat=8

Pobierz: DOCKARTA_DIAGNOZY.doc