W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików - kolejne sukcesy

W dniach 13-15.05.2016r. w Suwałkach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w Badmintonie. Do rywalizacji w Mistrzostwach przystąpiło ponad 100 najlepszych zawodników i zawodniczek z całego kraju w tym zawodnicy LKS Technik Głubczyce - Maciej Matusz i Bartosz Gałązka. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze nie dając żadnych szans rywalom zdobywając trzy medale dwa złote i jeden srebrny.

Maciej Matusz zwyciężył w grze pojedynczej pokonując w finale swojego kolegę klubowego Bartka Gałązkę natomiast razem w parze zwyciężyli w grze podwójnej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Indywidualne Mistrzostwa (2).jpeg

Indywidualne Mistrzostwa (3).jpeg