Ostrzeżenie meteorologiczne: Nadal przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h, lokalnie do 90 km/h, z kierunków zachodnich. Ważność:od godz. 09:10 dnia 10.02.2020 do godz. 20:00 dnia 10.02.2020 Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) - 90

„Europa to MY” – do wygrania wielki koncert muzyczny. Głosuj codziennie, aby zwiększyć szansę wybranej przez Ciebie miejscowości!

Logo "Europa to My"

Trwa konkurs Europa to My. Dziesięć finałowych miejscowości, które zmieniły się dzięki Funduszom Europejskim: Inowrocław, Jarocin, Karpacz, Kostrzyn nad Odrą, Kutno, Owidz, Pałecznica, Ruda Śląska, Ślesin oraz Wałcz walczy o wielki koncert muzyczny. Jeśli chcesz, aby gwiazdy polskiej muzyki zagrały blisko Ciebie, głosuj na wybraną przez Ciebie miejscowość.

Źródło: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Dodano: 15.07.2013r