Finał akcji "I Ty możesz uratować komuś życie!"

W dniu 5 kwietnia br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głubczycach odbył się finał akcji „I Ty możesz uratować komuś życie” realizowany przez wolontariuszki Fundacji DKMS – Karolinę Gigoń, Magdalenę Setla, Justynę Lewandowską i Kamilę Puk.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do rejestracji zgłosili się nauczyciele, uczniowie zarówno z Liceum jak i Zespołu Szkół Mechanicznych, rodzice uczniów a także mieszkańcy powiatu głubczyckiego. Udało się zarejestrować 59 potencjalnych dawców szpiku, co jest dużym osiągnięciem.

Tym, którym nie udało się dotrzeć na finał akcji zapraszamy na stronę www.dkms.pl, gdzie można bezpłatnie zamówić formularz rejestracyjny i dołączyć do bazy potencjalnych dawców DKMS.

Pamiętajmy, że dla nas to tylko 5 minut, a dla kogoś to CAŁE ŻYCIE!

Dawca Szpiku (1).jpeg

Dawca Szpiku (2).jpeg