W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Tytuł Mistrza Polski dla reprezentantów Opolszczyzny w badmintonie

W miniony weekend w Głubczycach odbyły się Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych w badmintonie.
Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych: juniorów i młodzików. Bardzo dobrze wypadli reprezentanci opolszczyzny - młodzicy, którzy wywalczyli tytuł Mistrza Polski a skład tworzyli: Bartosz Gałązka, Maciej Matusz, Szymon Ślepecki (LKS Technik Głubczyce), Dominika Kwaśnik, Zuzanna Jankowska, Karol Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle).

DSC08087.jpeg