Ostrzeżenie meteorologiczne: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, oraz
porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.. Ważność:od godz. 15:00 dnia 10.07.2020 do godz. 01:00 dnia 11.07.2020 Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) - 80

Facebook
Starostwo Powiatowe w Głubczycach Fanpage
Wersja dla słabowidzących
Wybierz język:

Otwarcie zmodernizowanej Pracowni Endoskopowej w SPZOZ w Głubczycach

16 lutego 2016 roku, nastąpiło uroczyste otwarcie zmodernizowanej Pracowni Endoskopowej w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Głubczycach.

Na zaproszenie Dyrekcji SP ZOZ odpowiedzieli i przybyli między innymi: Dyrektor Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Opolu, Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu, Zarząd i Radni Powiatu Głubczyckiego, Burmistrzowie okolicznych gmin oraz Ksiądz Proboszcz, który poświęcił pracownię.

Pracownia spełnia wszelkie standardy polskie i unijne, jest przystosowana dla pacjentów niepełnosprawnych, jest klimatyzowana, posiada nowoczesne oświetlenie typu LED. Poza nowymi i funkcjonalnymi wnętrzami uwagę należy zwrócić również na nowoczesny sprzęt endoskopowy, dający obraz w jakości High Definition.

Z-ca dyrektora ds. medycznych SP ZOZ, a zarazem lekarz Pracowni Endoskopii – lek. Dariusz Szymański podkreślił, że została ona zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby zapewnić wysoki komfort zarówno pacjentom, jak i personelowi pracowni. Wspomniał również o bogatej historii pracowni, jako jednej z dwóch pierwszych tworzonych na Opolszczyźnie; wymienił również lekarzy pracujących  
w niej w ostatnich latach oraz podkreślił bardzo wysokie notowania wśród pacjentów, którzy przyjeżdżają do niej często nawet spoza naszego województwa.

Wartość zrealizowanych robót budowlanych: ok. 200.000 zł.

szpital 4.jpeg

szpital 3.jpeg

szpital 5.jpeg

szpital.jpeg

szpital 1.jpeg

szpital 2.jpeg

 

Tomasz Janyk
z-ca dyrektora d/s administracyjno-technicznych
SP ZOZ w Głubczycach