Nabór kandydatów na uczestników projektu ZOSTAJĘ PRZEDSIEBIORCĄ!

Informujemy, że w dniach: 04, 05, 06 i 08 lipca 2013 r. będą przyjmowane dokumenty rekrutacyjne do projektu „Zostaję przedsiębiorcą. Wsparcie dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą z powiatów: brzeskiego, głubczyckiego, namysłowskiego, nyskiego oraz prudnickiego”.

Regulamin rekrutacji wraz z formularzami rekrutacyjnymi dostępny jest w zakładce Pliki do pobrania.

Uwaga !!!

Przed przystąpieniem do wypełniania Formularza rekrutacyjnego należy zapoznać się z Regulaminem rekrutacji. Zasady przyjmowania wniosków są określone jednoznacznie w regulaminie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie składają wymagane dokumenty w Biurze Projektu w siedzibie Opolskiej Izby Gospodarczej, 45-075 Opole ul. Krakowska 39, w dni robocze 04, 05, 08 lipca 2013 w godzinach 7.30 – 18.00, w dn. 6 lipca w godzinach 8.00-13.00.

Źródło: http://www.projekty.oig.opole.pl/projekty/6/

Dodano: 02.07.2013r