Nowa wersja 6.4.2 Generatora Wniosków Płatniczych

Umowy,posiedzenia (komisja).jpeg

28 lutego 2013 r. udostępniony został Generator Wniosków Płatniczych w wersji 6.4.2. W ramach wersji poprawiono m.in.:

• problem występujący w części Harmonogram, który powodował przenoszenie się do wydruku wniosku pola sumy kwot harmonogramu,
  • problem z błędnym przenoszeniem danych wskaźników postępu rzeczowego zapisanych w GWP 5.3.2 do nowej wersji generatora.

Dla wniosków o płatność składanych do dnia 18 marca 2013 r. istnieje możliwość skorzystania jeszcze z generatora w wersji 5.3.2. Po tym terminie wszystkie wnioski będą musiały być składane wyłącznie z wykorzystaniem nowej wersji GWP.

Wprowadzenie nowych funkcjonalności aplikacji nie wpłynie na brak kompatybilności plików przygotowanych we wcześniejszej wersji Generatora Wniosków Płatniczych.

Źródło: http://www.pokl.opolskie.pl

Dodano: 01.03. 2013r