Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych

W Głubczycach 19-20 grudnia na hali ZOKiS odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w badmintonie. Nasz klub przystąpił do turnieju wystawiając trzy drużyny: juniorów młodszych, młodzików młodszych oraz młodziczek młodszych. Zmagania na hali trwały dwa dni i przyniosły sporo emocji, które udzielały się zawodnikom, trenerom oraz zgromadzonym kibicom. Znakomicie  wystąpili juniorzy młodsi, którzy dotarli do finału i po dramatycznym boju zwycieżyli potencjalnego faworyta do złotego medalu klub Hubertus Zalesie Górne 3:2. Młodzicy młodsi nie chcieli być gorsi od swoich starszych kolegów i także dotarli do finału w którym pewnie zwyciężyli swoich sąsiadów z Kedzierzyna-Koźla 3:0 zapewniając sobie Drużynowego Mistrza Polski. Podsumowując imprezę podobnie jak w Białymstoku Technik okazał się najlepszym klubem zdobywając dwa złote medale. W składzie Technika w kategorii juniora młodszego tytuł zdobyli: Jakub Gireń, Kordian Kobylnik, Maciej Siemiginowski, Michał Bienia, Bartosz Gałązka, Maciej Matusz. Młodzicy Młodsi - Szymon Ślepecki, Jakub Mazur, Mateusz Golas.

DSC07477.jpeg

DSC07459.jpeg