Prawie 280 mln zł z funduszy EOG na oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii

29 maja 2013 r. został ogłoszony otwarty nabór wniosków na dofinansowanie projektów dotyczących poprawy efektywności energetycznej w budynkach i wzrostu produkcji ze źródeł odnawialnych. Tym razem do wykorzystania jest prawie 280 mln zł.

Wnioski o dofinansowanie w ramach Programu Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii można składać od 10 czerwca 2013 roku do 12 sierpnia 2013 roku. Wsparcie finansowe przeznaczone jest dla jednostek sektora finansów publicznych oraz podmiotów niepublicznych realizujące zadania publiczne. Regulamin konkursu, podręcznik wnioskodawcy, a także dokumenty niezbędne do ubiegania się o dofinansowanie dostępne są na stronach Operatora programu - Ministerstwo Środowiska.

Zachęcamy do bieżącego śledzenia Aktualności EOG Link prowadzi do serwisu zewnętrznego  na stronie Ministerstwa Środowiska oraz subskrypcji Newslettera „Fundusze europejskie w sektorze środowiska”. Aby zostać jego subskrybentem, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

Zobacz więcej:

Pełna treść ogłoszenia Link prowadzi do serwisu zewnętrznego opublikowana przez Operatora.

Źródło:http://www.eog.gov.pl

Dodano: 06.06.2013r