Ostrzeżenie meteorologiczne: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad. Ważność:od godz. od godz. 11:00 dnia 02.07.2020 do godz. 23:00 dnia 02.07.2020 Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) - 85

Nieuczciwe praktyki w zakresie informacji o Funduszach Europejskich

W związku z powtarzającymi się sygnałami o stosowaniu przez niektóre firmy nieuczciwych praktyk, polegających na sprzedaży dostępnych bezpłatnie informacji i publikacji na temat Funduszy Europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego informuje i przypomina, że wszelkie materiały informacyjne, w tym poradniki, informatory, broszury,podręczniki dla beneficjentów, itp. wydawane przez instytucje publiczne odpowiedzialne za wdrażanie Funduszy Europejskich są bezpłatne.

Więcej http://opolskie.pl/serwis/index.php?id=467&idd=6253

Dodano: 22.03.2013r