W związku ze zbliżającą się 73 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy mieszkańców powiatu głubczyckiego że w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00,zostaną wlączone syreny alarmowe na czas jednej minuty, z wykorzystaniem sygnału ciągłego.

Projekt pn.Eco driving – sposób na jazdę EKO-i-LOGICZNĄ

zestaw nowy dobry.jpeg
Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Głubczycach informuje o Projekcie pn. "Eco driving-sposób na jazdę ekologiczną" realizowanym przez firmę organizującą szkolenia- Learn Power Group

• Projekt „Eco driving – sposób na jazdę EKO-i-LOGICZNĄ” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
  • Udział w szkoleniach jest w 100% bezpłatny. Nie ma konieczności wnoszenia wkładu własnego przez uczestników.
  • To pierwszy tego typu projekt w Polsce oferujący w pełni bezpłatne szkolenia z eco drivingu i techniki jazdy.
  • O unikalności projektu świadczy również indywidualny charakter szkoleń, obejmujący analizę zachowań kierowców, nawyków, stylu jazdy, szkolenie w małych (3 os.) grupach oraz weryfikacje nabytych umiejętności po szkoleniu.
  • Projektowi towarzyszy e-learning, który w przystępny sposób wyjaśnia podstawowe zasady ecodrivingu i bezpiecznej jazdy

WIĘCEJ NA STRONIE: http://ekologiczni.eu/o-projekcie

PROJEKT SKIEROWANY JEST DO:

• Przedsiębiorców i ich pracowników z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, posiadających siedzibę, filię lub oddział na terenie woj. opolskiego
  • W projekcie mogą wziąć udział właściciele firm (samozatrudnienie) oraz osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę
  • W szkoleniu mogą wziąć udział przedsiębiorstwa oraz osoby, które nie korzystały ze wsparcia szkoleniowego udzielonego w woj. opolskim w ramach poddziałania 8.1.1 POKL w latach 2007 – 2010.

• BIURO PROJEKTU:
    Learn Power Group Sp. z o.o.
    ul. Powstańców Śląskich 16/2
    www.learnpower.pl