Aktualizacja harmonogramu naborów wniosków w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko - stan na 18 marca 2013 r.

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, na podstawie analizy stanu przygotowań w poszczególnych instytucjach, zaktualizowało orientacyjny harmonogram naborów wniosków w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Podane terminy odnoszą się do priorytetów i działań, w ramach których przewidziany został tryb konkursowy. Natomiast w przypadku działań, dla których przewidziano wyłącznie tryb indywidualny, zamieszczona została odpowiednia adnotacja. Terminy rozpoczęcia przyszłych naborów wskazane w harmonogramie mają charakter orientacyjny. Z uwagi na szereg czynników warunkujących uruchomienie naborów, podane daty mogą ulec pewnym modyfikacjom.

Harmonogramy naborów wniosków w ramach pozostałych programów na lata 2007-2013 nie uległy zmianom.

Zachęcamy do systematycznego przeglądania stron internetowych Ministerstwa poświęconych poszczególnym programom w celu zapoznania się z aktualnymi informacjami o kolejnych naborach wniosków.

Pobierz plik:

Harmonogram naborów wniosków w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 (stan 18 marca 2013 r.) Plik w formacie PDF otwiera się w nowym oknie (594 KB)

Zobacz także informacje w zakładce Harmonogramy naborów wniosków w ramach programów na lata 2007-2013

Źródło: http://www.pois.gov.pl

Dodano: 19.03.2013r