Piknik z Funduszami Europejskimi w Opolu!

b1_v11 -  0.jpeg

Marszałek Województwa Opolskiego zaprasza 29 września 2013 r. wszystkich mieszkańców Opolszczyzny do udziału w imprezie rodzinnej pn. „Piknik z funduszami europejskimi - człowiek najlepsza inwestycja”.

Impreza organizowana jest już po raz drugi i ma na celu wskazanie pozytywnego wpływu funduszy europejskich na życie wszystkich mieszkańców naszego regionu.

W trakcie imprezy Plac Wolności w Opolu będzie pełen atrakcji: interaktywne gry dla dużych i małych, kreatywne warsztaty, eksperymenty przyrodnicze, quizy, konkursy, dmuchane atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnia, trampolina, basem z piłeczkami, malowanie buziek, bańki mydlane, zabawy z clownami, pokazy artystyczne, żonglerskie i wiele innych. Dobrą atmosferę będą dopełniać koncerty gwiazd polskiej estrady.

W programie wydarzeń na scenie:

14.00 - Występy zespołów młodzieżowych Pech, Fasolki i Pan TIK-TAK, konkursy i zabawy.

16.00 –Koncert zespołu Wind Band,

17.00 –Koncert gwiazdy - zespół Enej.

Udział we wszystkich imprezach jest bezpłatny.

Szczegółowy opis i program imprezy można znaleźć na plakatach oraz na fanpage'u na portalu Facebook:

www.facebook.com/piknik.z.funduszami.europejskimi

zestaw nowy dobry.jpeg

Projekt „Piknik z Funduszami Europejskimi – Człowiek najlepsza inwestycja" współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu województwa opolskiego w ramach pomocy technicznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Dodano: 10.09.2013r