Ostrzeżenie meteorologiczne: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, oraz
porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.. Ważność:od godz. 15:00 dnia 10.07.2020 do godz. 01:00 dnia 11.07.2020 Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) - 80

Konsultacje Programu Polska Cyfrowa 2014-2020

Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencje regionalne, w trakcie których zostaną zaprezentowane założenia realizacji Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020. Konferencje regionalne zostaną przeprowadzone w terminie od 10 lipca 2013 r. do 23 lipca 2013 r. w następujących miastach: Gdańsk, Kraków, Poznań i Warszawa.

W czasie konferencji zostały przewidziane wystąpienia przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Są one adresowane w szczególności do: przedsiębiorców, jednostek administracji samorządowej, jednostek administracji rządowej oraz jednostek im podległych, organizacji pozarządowych, jednostek badawczo- rozwojowych, jednostki naukowych, instytucji kultury, instytucji informacji turystycznej, jednostek odpowiedzialnych odpowiedzialnych za zapewnienie funkcjonowania i rozwijanie polskiego systemu informacji turystycznej.

Zobacz więcej:

zarejestruj się na konferencję konsultacyjną Link prowadzi do serwisu zewnętrznego

Źródło: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Dodano: 25.06.2013r