Plan działania na rzecz PRZEDSIĘBIORCZOŚCI do 2020r.

zestaw logotypów.jpeg

Komisja Europejska, wraz ze swoim programem nowej perspektywy do roku 2020, w szczególny sposób akcentuje w swych przyszłych celach pobudzenie przedsiębiorczości w Europie. Skorzystać na tym będą mogli wszyscy przedsiębiorcy, ale przede wszystkim osoby młode, na poczet których przewidziane jest dodatkowe wsparcie finansowe z budżetu Unii Europejskiej w ramach „Inicjatywy na rzecz Zatrudnienia Ludzi Młodych”.

„Plan działania na rzecz przedsiębiorczości do 2020 r.” jest planem zdecydowanego wspólnego działania, które służyć ma uwolnieniu potencjału przedsiębiorczości w Europie, zlikwidowaniu istniejących przeszkód i zrewolucjonizowaniu kultury przedsiębiorczości. Jego celem jest również ułatwienie tworzenia nowych przedsiębiorstw oraz stworzenie bardziej sprzyjającego otoczenia dla przedsiębiorców prowadzących działalność.

Więcej info: http://www.een.org.pl/index.php/fundusze-struktualne/articles/plan-dzialania-na-rzecz-przedsiebiorczosci-do-2020-r.html

Dodano: 31.10.2013r.
Przez: J. Grabuńczyk