Ostrzeżenie meteorologiczne: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, oraz
porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.. Ważność:od godz. 15:00 dnia 10.07.2020 do godz. 01:00 dnia 11.07.2020 Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) - 80

E-przewodnik w zakresie Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

zestaw logotypów.jpeg

Na stronie Platformy PPP ukazał się E-przewodnik, nowe, unikalne narzędzie, które umożliwia darmowy, szybki i precyzyjny dostęp do materiałów i publikacji dotyczących partnerstwa publiczno-prywatnego. Autorzy e-przewodnika zgromadzili w jednym miejscu warte uwagi tytuły, w celu ułatwienia osobom zainteresowanym problematyką ppp inicjowanie i wdrażanie projektów w tej formule.

Użycie E-przewodnika jest proste – nie wymaga logowania i pozwala błyskawicznie dotrzeć zarówno do materiałów polskich – np. raportów z projektów ppp realizowanych w Polsce jak i czerpać wiedzę z zagranicznych doświadczeń – dzięki dostępowi do tłumaczeń materiałów wydanych za granicą i opisujących projekty realizowane m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Francji. E-przewodnik jest aktualizowany na bieżąco, dzięki czemu można w nim znaleźć zawsze aktualne materiały. Ponadto możemy dotrzeć do materiałów archiwalnych i dzięki wskazaniu dat ich publikacji określić, którego stanu prawnego dotyczą.

Z przewodnikiem można się zapoznać na stronie:

Dodano: 21.10.2013r.
Przez: Joanna Grabuńczyk