Zachęcamy do korzystania z usług doradczych PK KSU

zestaw logotypów.jpeg

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Głubczycach zachęca do korzystania z nowego wachlarza usług Punktów Konsultacyjnych KSU. Usługi zostały dostosowane potrzeb zarówno przedsiębiorców, chcących rozwinąć swoją firmę, jak również osób dopiero planujących założenie własnej działalności.

Punkty Konsultacyjne KSU świadczą:
usługę informacyjną, dzięki której klienci mogą dowiedzieć się wszystkiego na temat działalności gospodarczej, tj.:    jak, krok po kroku, założyć własną firmę;

• co zrobić, aby firma prężnie się rozwijała;
  • skąd i w jaki sposób pozyskać środki finansowe na założenie lub rozwój przedsiębiorstwa;
  • jak pokonywać problemy pojawiające się w bieżącej działalności.

W ramach usługi informacyjnej klienci mogą również otrzymać informacje jak i od kogo uzyskać specjalistyczną usługę tj.: porady w obszarze transferu technologii, finansowanie zwrotne etc. Konsultanci KSU pomogą także w zaaranżowaniu spotkania z usługodawcą specjalistycznym oraz będą prowadzić dalszy monitoring losów klienta.

usługę doradczą, dedykowaną poszczególnym grupom klientów PK KSU:

Asysty w rozpoczynaniu działalności gospodarczej stanowi idealną pomoc dla początkujących przedsiębiorców we wszystkich aspektach zakładania działalności gospodarczej. Wykwalifikowani konsultanci PK KSU poprowadzą przez wszystkie elementy związane z zakładaniem własnego biznesu. W szczególności:

• skonsultują profil planowanej działalności gospodarczej;
  • pomogą w przygotowaniu biznesplanu i zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji.

Asysty w prowadzeniu działalności gospodarczej jest usługą skierowaną do już działających przedsiębiorców. Obejmuje ona doradztwo w 4 podstawowych obszarach działalności firmy, tj.:

• formalno-prawne obowiązki związane z prowadzeniem firmy;
  • marketing przedsiębiorstwa;
  • organizacja firmy;
  • źródła finansowania dedykowane przedsiębiorcom.

Usługa informacyjna jest bezpłatna. Usługi doradcze są dofinansowane w aż 90%, a ich koszt dla klienta wyniesie jedynie 240 zł.

Dodano: 17.10.2013r